У Києві двоє чоловіків, які отримали поранення під час ворожого удару сьогодні, померли в лікарні, повідомив мер столиці Віталій Кличко, пише УНН.
Двоє постраждалих від сьогоднішньої атаки ворога чоловіків, які були госпіталізовані, померли в одній з лікарень Києва
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
У Києві поліція відкрила справу проти сталкера через переслідування жінок
Частину Києва перевели на екстрені відключення світла
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі