Україна відкриє нове консульство в Румунії в місті Сігету-Мармацієй. Таке рішення було прийнято для підтримки української громади Румунії.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час робочого візиту до Бухареста, передає прес-служба МЗС України.
“Я прийняв рішення відкрити консульство в місті Сігету-Мармацієй. Я знаю, що це важливо, ключове місце для українців в Румунії”, – заявив він.
За словами Кулеби, нове консульство створить доступ до якісних сервісів, а також стане інструментом кращої взаємодії з Румунією.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кулеба з робочим візитом відвідає Румунію.
Крім того, Україна і Румунія підписали угода про зміцнення безпеки в чорноморському регіоні.
Додамо, що уряд України схвалив проект угоди з Румунією про відкриття міжнародного пункту пропуску через українсько-румунський державний кордон.
Зеленський запровадив санкції проти пропагандистів РФ
Кабмін додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони
Навроцький висунув умову Зеленському для збереження ордена Білого Орла - Rzeczpospolita
Зеленський обговорив з главою Міноборони Латвії Drone Deal та спільні оборонні проєкти