Кабінет міністрів ухвалив рішення про додаткове спрямування 220 млн грн на потреби Сил оборони України. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, пише УНН.
Деталі
Голова уряду пояснила, що це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Куди підуть гроші:
- 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
- 70 млн грн – Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
- 50 млн грн – на діяльність Головного управління розвідки.
Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України
росія спробує заблокувати вступ України до ЄС, якщо процес не прискорити - Зеленський
У ЄС заявили, що час атаки рф на Україну у день відкриття переговорів про вступ до ЄС "говорить сам за себе"
У МЗС відреагували на поведінку білоруської пропаганди після заяв Зеленського