Фото з відкритих джерел
Президент США Дональд Трамп оголосив, що не запроваджуватиме військово-морську блокаду Ірану, оскільки Тегеран погодився на ядерні інспекції найвищого рівня.
Про це він повідомив у Truth Social.
Відомо, що Трамп поскаржився на велику кількість фейкових новин, які, за його словами, намагаються нівелювати “перемогу США”.
За словами президента США, Іран «повністю та беззастережно погодився на ядерні інспекції найвищого рівня на довгий час у майбутньому (назавжди!!!)».
“Це забезпечить “ядерну чесність”. Якби вони не погодилися на це, подальших переговорів не було б! З огляду на це та інші значні поступки з боку Ірану я погодився залишити Ормузьку протоку ВІДКРИТОЮ, скасувавши військово-морську блокаду”, — зазначив Трамп.
Зокрема, він додав, що всі кораблі залишаються на позиціях на випадок, якщо знадобиться відновити блокаду, хоча наразі це видається йому вкрай малоймовірним.
Раніше “Прямий” повідомляв, що США та Іран домовилися створити спеціальну “лінію звʼязку”, яка допоможе забезпечити безпечний прохід торговельних суден через Ормузьку протоку та запобігати можливим інцидентам.
Зеленський закликав G7 до рішучої відповіді після атаки рф, що зачепила Лавру
Зеленський запровадив санкції проти пропагандистів РФ
Порошенко відмовився від ордену Білого Орла, але закликав терміново врегулювати кризу між Україною та Польщею
путін заявив про готовність до переговорів з Україною на основі Стамбульських угод