3 початку пандемії коронавірусу серед співробітників Міністерства внутрішніх справ виявлено майже дві тисячі осіб, які захворіли на COVID-19. В МВС отримали 2,6 млрд гривень на доплати для 87 тисяч співробітників міністерства, які мали підвищену ймовірність захворіти на коронавірус.
Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
“У нас на сьогодні з 345 тисяч співробітників МВС вже майже дві тисячі захворіли на коронавірус. Це у 2 рази більше, ніж є в середньому по країні”, – сказав він.
За словами Геращенка, в МВС отримали 2,6 млрд гривень на доплати для 87 тисячі співробітників міністерства, які безпосередньо працювали на вулицях, виїжджали на місця правопорушень. З них 67 тисячі – поліцейські, інші 20 тисяч – співробітники Нацгвардії та прикордонної служби.
Всі вони працювали з громадянами та мали підвищену ймовірність захворіти на коронавірус.
Поліцейські отримували доплату в 50% і грошей вистачило на період з квітня по червень.
Нагадаємо, у червні Кабінет міністрів виділив 2,7 млрд гривень Міністерству внутрішніх справ на доплати для безпосередньо зайнятих у боротьбі з коронавірусом. Національній поліції виділили 2,25 млрд гривень.
Станом на ранок 7 вересня в Україні підтвердили 2174 нових випадків коронавірусу, найбільше – у Києві, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях.
Також повідомлялося, що Київ і ще 17 областей не відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я для послаблення карантину.
Робота з бронюванням та навчання - як підприємства в Україні долають дефіцит кадрів
Україна візьме участь у дитячому Євробаченні-2026 на Мальті
Що святкують 12 червня в Україні та світі 13 червня 2026
Рік на посаді Генпрокурора: Кравченко оприлюднив результати за основними напрямками