КИЇВ. 8 вересня. УНН. У депутата Київської міської ради Михайла Буділова виявили COVID-19. Про це Буділов повідомив на своїй сторінці в Facebook.
“Друзі, прийшли результати тестування на COVID-19. Тест позитивний. Відчуваю себе добре, підвищеної температури немає. Раптом відчув, що не відрізняю смаків і запахів та одразу здав тест”, – написав Буділов.
Нагадаємо, у ВР загалом зафіксовано 23 випадки COVID-19 серед нардепів.
НБУ радить Укрпошті створити окрему компанію для надання фінпослуг
Ветерани та сім'ї полеглих героїв отримають пільгову іпотеку єОселя під 3%
Що святкують 20 червня в Україні та світі
Петиції Києва - у столиці просять відновити історичний фонтан у Хрещатому парку