КИЇВ. 8 вересня. УНН. У депутата Київської міської ради Михайла Буділова виявили COVID-19. Про це Буділов повідомив на своїй сторінці в Facebook.
“Друзі, прийшли результати тестування на COVID-19. Тест позитивний. Відчуваю себе добре, підвищеної температури немає. Раптом відчув, що не відрізняю смаків і запахів та одразу здав тест”, – написав Буділов.
Нагадаємо, у ВР загалом зафіксовано 23 випадки COVID-19 серед нардепів.
Оренда житла в Україні - для ВПО витрати стають критичними
Вакансії в тилу армії – як служити в ЗСУ і працювати з документами, 1 центр рекрутингу
Сирський відвідав десантників на Олександрівському напрямку та скоригував плани військових
На Рівненщині дворічний малюк під час гри застряг головою у металевій огорожі, його визволили рятувальники