Колишній президент США Дональд Трамп заявив у четвер, що не братиме участі у чергових дебатах зі своєю суперницею, віцепрезидентом Камалою Гарріс. Про це він сам написав на платформі Truth Social. Передає УНН.
Деталі
“НЕ БУДЕ ТРЕТІХ ДЕБАТІВ!” — написав він.
Відмова Трампа від участі в подальших дебатах викликала багато обговорень серед його прихильників та політичних аналітиків, адже дебати є важливою частиною виборчого процесу, надаючи кандидатам можливість представити свої позиції перед виборцями.
У ЄС сьогодні говоритимуть про Україну після атаки рф на об'єкти ЮНЕСКО і про нові санкції проти рф - Каллас
Переговори США та Ірану відновляться наступного тижня - МЗС Пакистану
Британія запропонує Україні власні далекобійні ракети — інсайдери
ЄС вперше продовжує санкції проти росії на 12 місяців замість шести - ЗМІ