Колишній президент США Дональд Трамп заявив у четвер, що не братиме участі у чергових дебатах зі своєю суперницею, віцепрезидентом Камалою Гарріс. Про це він сам написав на платформі Truth Social. Передає УНН.
Деталі
“НЕ БУДЕ ТРЕТІХ ДЕБАТІВ!” — написав він.
Відмова Трампа від участі в подальших дебатах викликала багато обговорень серед його прихильників та політичних аналітиків, адже дебати є важливою частиною виборчого процесу, надаючи кандидатам можливість представити свої позиції перед виборцями.
У Женеву стягнули 16 тисяч поліцейських і військових через масштабний мітинг проти саміту G7
Російська влада по регіонах ховає масштаб атак на свою територію - розвідка
Зеленський завтра може знову зустрітися із Трампом
Пожежа знищила курорт у Домінікані, загинув турист і евакуйовано ще майже 1700