У Вищій раді правосуддя виявили коронавірусну хворобу. Захворів один зі співробітників установи.
Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.
Як зазначається, зараз хворий на самоізоляції.
“Підтвердилася підозра на захворювання COVID-19 в одного з працівників Вищої ради правосуддя. Зараз інфікована особа перебуває на самоізоляції та не потребує госпіталізації”.
Також у ВРП встановили коло контактних осіб зараженого – вони протестовані на коронавірус.
Нагадаємо, до цього у Київському апеляційному суді виявили коронавірус. Заклад продовжив працювати у штатному режимі.
Крім того, у Печерському районному суді Києва зафіксували спалах коронавірусу.
Раніше РБК-Україна писало, що епідеміологічна ситуація в Києві та Україні буде погіршуватися.
Виплати військовим за бойові - в Міноборони розповіли, коли надійдуть гроші
Робота в Україні влітку 2026 - кого шукають в Одесі та Карпатах та кому платять найбільше
Що означає червона стрічка у додатку "Армія+" - в Міноборони пояснили
Гостомельське шосе в Києві частково закривають на ремонт з 18 червня - схема