КИЇВ. 9 вересня. УНН. Міністерство фінансів провело у вівторок розміщення номінованих у гривні облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Результатами аукціону показали, що Україні до держбюджету вдалося залучити менше одного мільярду гривень, що є одним з найнижчих результатів останніх місяців. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства та “Радіо Свобода”.
“Від розміщення гривневих однорічних паперів до державного бюджету було залучено 329 млн грн, а від трирічних — 656 млн гривень. Середньозважена дохідність однорічних ОВДП склала 9,28%, а за трирічними паперами — 10,46%”, — ідеться в повідомленні міністерства у фейсбуці.
Як пише “Радіо Свобода”, всього розміщення склало 987 мільйонів гривень, це майже втричі менше, ніж минулого тижня, 1 вересня (тоді розміщення ОВДП склало 2,8 мільярда гривень).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ми будемо ініціювати політичну відповідальність Мінфіну, якщо освітянам не підвищать зарплату — Бабак
Порівняно з попередніми аукціонами Міністерство фінансів України збільшило відсоткову ставку за трирічними паперами — з рівня 10,25% (а чотири тижні тому ця ставка складала 10%).
Раніше у Мінфіні повідомляли, що Україна виплатила єврооблігації на суму 2,1 мільярда доларів.
Золото впало нижче 4100 доларів за унцію вперше за два тижні
Аксьонов заявив, що АЗС Криму припиняють продаж пального
Виплати 300 тисяч та звільнення зі служби: у Міноборони розповіли про нові правила для військових
Курс валют на 18 червня: долар дещо подорожчав, а євро трохи впало