КИЇВ. 21 вересня. УНН. Нападник ФК “Динамо” Артем Кравець прокоментував свій відхід з клубу, зазначивши, що має амбіції поборотися за місце в збірній України і взяти участь в майбутньому чемпіонаті Європи, передає УНН з посиланням на сайт київського клубу.
“Мені 31 рік, у мене є амбіції поборотися за місце в збірній України і взяти участь в майбутньому чемпіонаті Європи. Це моя мрія і мета, для досягнення якої необхідно отримувати постійну ігрову практику.
Поспілкувавшись з головним тренером, зрозумів, що в “Динамо” це буде зробити складно. Оскільки у мене є варіанти продовження кар’єри в командах, де я отримаю більше ігрового часу, порадився з керівництвом “Динамо”, сім’єю і прийняв рішення поборотися за путівку на чемпіонат Європи в складі збірної”, – розповів нападник.
При цьому, за інформацією Sport.ua, після матчу 3-го туру зі “Львовом” у Кравця і Мірчі Луческу стався невеликий конфлікт. Румунський тренер висловив гравцеві своє невдоволення, Кравець – відповів і це не сподобалося тренеру.
Нібито після розмови Луческу з Ігорем Суркісом і було прийнято рішення розірвати дворічний контракт з Кравцем.
Нагадаємо, ультрас “Динамо” заявили, що “не приймуть Луческу” на посаді головного тренера столичного клубу “ні за яких умов”.
Веслувальниця Лузан взяла два золота у перший день чемпіонату Європи
"МЮ" придбав земельну ділянку для будівництва нового стадіону на 100 тис. місць
Голанд оформив дубль, а Норвегія здолала Сенегал у матчі з чотирма голами після перерви на ЧС-2026
Під Білим домом встановили гігантську арену для бою в клітці у день народження Трампа