У Києві повернули тепло у 400 будинків після того, як атака рф 12 лютого залишила без опалення 2600 жител, повідомив у суботу мер столиці Віталій Кличко у Telegram, пише УНН.
У 400 столичних будинків повернули опалення. Комунальники працюють, щоб відновити теплопостачання в інші багатоповерхівки, які опинилися без тепла внаслідок атаки ворога на інфраструктуру Києва 12 лютого
Тоді, нагадав мер, без опалення опинилися 2600 житлових будинків.
Доповнення
Як повідомляв Кличко, 12 лютого у Києві близько 3700 будинків залишаються без тепла внаслідок атак рф, цифра потроїлася після нічного російського удару. Це багатоповерхівки як на лівому, так і на правому берегах міста. Зокрема, в Деснянському, Дніпровському, Печерському та Соломʼянському районах.
Окремо понад 1100 багатоповерхівок у Деснянському та Дарницькому районах після минулих обстрілів залишалися теж без тепла. “Туди, через критичні пошкодження Дарницької ТЕЦ, подати теплоносій наразі неможливо”, зазначав Кличко.
Атака на Київ - кількість поранених зросла до 11
Зеленський розсекретив, чим сили ППО відбивали атаку зс рф на Київ
Не вніс в декларацію 9,6 млн грн - заступнику директора Київзеленбуду повідомили про підозру
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф