Переговори між делегаціями США та Ірану у Швейцарії завершилися. Про це повідомляє CNN із посиланням на речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, інформує УНН.
Деталі
За його словами, технічні групи продовжать свою роботу у понеділок.
Тим часом, за даними видання, ціни на нафту зросли після того, як президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон може відновити бомбардування та “захопити” Ормузьку протоку.
Ціна на нафту марки Brent зросла на 1,35% до 81,66 долара за барель, а ціна на американську нафту – на 2,4% до 77,66 долара за барель
Експертка Колумбійського університету Карен Янг припускає, що якщо американсько-іранські переговори будуть успішними, а судноплавство в Ормузькій протоці повернеться до довоєнного рівня, нафта може “затопити” ринки.
Нагадаємо
Переговори між США та Іраном у Бюргенштоку опинилися в глухому куті після погроз Трампа. Однак сторони продовжують неофіційні контакти для відновлення діалогу.
Кандидатка в мери Кракова викинула прапори України та ЄС у передвиборчому відеоролику
Постачання нафти після угоди з Іраном може повернутися до норми лише за кілька місяців - AP
Угорщина розблокувала вступ України до ЄС через затвердження захисту нацменшин - Мадяр
У ЄС запрацювала знакова реформа щодо надання притулку - що передбачає новий міграційний пакт