Технічні переговори між Сполученими Штатами та Іраном відновляться вже наступного тижня після короткої паузи. Про це під час брифінгу заявив речник Міністерства закордонних справ Пакистану Тахір Хуссейн Андрабі, повідомляє CNN, передає УНН.
Деталі
За словами представника пакистанського зовнішньополітичного відомства, переговорний процес триває, а нинішня пауза не означає його припинення.
Переговори продовжуються. Це лише тимчасова перерва, а не призупинення процесу
Він зазначив, що підписаний минулого тижня меморандум про взаєморозуміння між Вашингтоном і Тегераном створив основу для подальших перемовин, однак низка ключових питань ще потребує узгодження.
Зокрема, сторони мають протягом 60 днів домовитися щодо майбутнього іранської ядерної програми, а також подальшої долі запасів збагаченого урану.
Відповідно до меморандуму, Іран зобов’язується не розробляти ядерну зброю. Натомість домовленості передбачають припинення бойових дій, відкриття Ормузької протоки для судноплавства та надання Ірану економічних послаблень.
Це лише початок процесу. Позитивні результати та наслідки стануть більш очевидними в міру просування переговорів
У Пакистані заявили, що США та Іран дійшли згоди щодо "остаточного" тексту мирної угоди
У Європі готуються до нових рекордів на тлі хвилі спеки
Євросоюз на саміті ухвалив висновки щодо України - що сказали про вступ до ЄС, ППО і санкції проти рф
Кувейт знову відкрив небо після атак Ірану на бази США