У четвер, 25 червня, на Михайлівській площі у Києві стартували Тижні благоустрою історичних пам’яток української столиці. Частину з них відкриють до Дня Конституції України 28 червня. Про це повідомляє кореспондент УНН з місця подій.
Деталі
Організаторами даної ініціативи є Департамент культури київської міської державної адміністрації та Шевченківська районна адміністрація за підтримки ТОВ “ІНВАЙТ”. Вони поставили за мету відкрити для киян знакові пам’ятки столиці після тривалої захисної консервації через російську агресію.
Для цього треба було провести делікатне і професійне очищення монументів. Так, 25 червня був очищений пам’ятник княгині Ользі на Михайлівській площі – на даний захід запросили і представників преси.
Наш фотокореспондент публікує ексклюзивні фото з місця подій.
Фото: Андрій Ходьков
9 липня 2026 року планується очистити і відкрити пам’ятник Лесі Українці на площі Лесі Українки, біля Центральної виборчої комісії, а 23 липня – монумент Миколі Лисенку біля Національної опери України.
Зазначається, що всі роботи виконуються на благодійній основі, без залучення коштів бюджету міста Києва.
Додатково
Clean Day – це благодійний соціальний проєкт INWHITE, метою якого є дбайливе професійне очищення, догляд і прибирання важливих міських об’єктів. Ініціатива реалізується компанією понад 10 років – вона була започаткована саме з проєктів у Києві.
ТОВ “ІНВАЙТ” понад 20 років працює у сфері професійного догляду за просторами, об’єктами інфраструктури та міським середовищем.
Нагадаємо
Нещодавно на Контрактовій площі Києва демонтували колесо огляду, що стояло там з 2017 року. У мережі показали відповідні фото і відео.
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
росія фейками намагається зняти з себе відповідальність за удар по Києву - ЦПД
росія вдарила по Успенському собору Києво-Печерської лаври - ексклюзивне відео
Нічна атака рф на Київ пошкодила будівлю Антикорупційного суду