Австрія вперше в історії оголосила “персона нон-грата” російського дипломата. Він повинен покинути територію Австрії до 1 вересня.
Про це повідомляє австрійське агентство Kronen Zeitung.
Російського дипломата підозрюють у промисловому шпигунстві в високотехнологічній компанії, яке тривало роками. Дипломат шпигував за підтримки громадянина Австрії.
Після цього, Міністерство закордонних справ Росії викликало посла Австрії в Москві та висловило йому рішучий протест у зв’язку з рішенням Відня про відкликання акредитації в російського дипломата.
У відповідь МЗС РФ оголосило австрійського посла “персона нон-грата” в Росії.
Нагадаємо, російського дипломата вислала Норвегія; дипломата підозрюють у співробітництві зі шпигуном, якого норвезькі правоохоронці нещодавно затримали.
Також російських дипломатів вирішила вислати влада Словаччини; цих дипломатів підозрюють у шпигунстві на користь Російської Федерації.
Висилку російських дипломатів зі Словаччини підтримали у Сполучених Штатах Америки.
"Стратегічна помилка". Туск відреагував на загострення конфлікту між Польщею та Україною
Комісія з проведення конкурсу на посади у САП незабаром розпочне роботу – ОГП
Нові правила ЄС для українців: зміни можуть торкнутися чоловіків
СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами білорусі