Федеральна земля Баварія хоче продовжувати експлуатувати АЕС у Німеччині під власною відповідальністю.
Про це заявив прем’єр-міністр землі Маркус Зедер, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
За його словами, федеральна земля, в якій розташовані багато найуспішніших виробників-експортерів Німеччини, хоче, щоб федеральний уряд дозволив експлуатацію АЕС під власною відповідальністю.
“Поки що криза не закінчиться і перехід на відновлювані джерела енергії не увінчається успіхом, ми повинні використовувати всі види енергії до кінця десятиліття. Баварія готова взяти на себе цю відповідальність”, – заявив Зедер.
Прем’єр-міністр також зазначив, що Баварія також хоче стати піонером у дослідженнях ядерного синтезу та побудувати власний дослідний реактор.
Нагадаємо, що в суботу, 15 квітня, Німеччина вивела з експлуатації три останні атомні електростанції.
Раніше, восени 2022 року, Німеччина відклала відмову від атомної енергетики, спочатку заплановану на кінець року, на три з половиною місяці – до 15 квітня. Рішення було покликане забезпечити безпеку постачання Німеччини в умовах енергетичної кризи.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Японія після випробувань в Україні розгорне мережу дронів-перехоплювачів проти "Шахедів"
пєсков назвав умови для зустрічі із Зеленським та представниками Трампа
Іран міг поповнити свій арсенал російською зброєю під час перемир'я
Поблизу шебекіного на бєлгородщині спалахнула пожежа на складі після повідомлень про проліт дрона