Джерело
Територію ринку по вулиці Електротехнічній привели до ладу.
Стан вулиці Електротехнічної протягом тривалого часу залишався проблемним.
Київ
ВДНГ у Києві відкриває літній сезон унікальною виставкою
Джерело
12 травня Національний комплекс «Експоцентр України» розпочинає роботу після карантину.
Щороку команда ВДНГ облаштовує на 287 гектарах Експоцентру локації для дозвілля дітей та дорослих і відкриває теплий сезон на своїй території.
Столичній громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 3,5 млн грн
Джерело Джерело на вул. Джерело Джерело Джерело Джерело ДжерелоВіталій Кличко розповів, які обмеження послаблюються в Києві сьогодні [Вiдео]
У Києві пом’якшили карантин. З 12-го травня мешканці столиці можуть піти в перукарню чи салон краси, відпочити на літній терасі кафе чи ресторану, погуляти у парках і скверах.
Звичайно, головне – заходи безпеки.У вихідні дні асфальтували ряд вулиць у Києві
У столиці триває робота на дорогах і шляхопроводах.
Як повідомляє КК «Київавтодор», дорожники працювали і у вихідні дні, адже дорожньо-будівельний сезон у розпалі:На Київщині створять заповідну зону для лосів і птахів
У Київській області знайшли унікальне місце за кількістю червонокнижних видів тварин.
На території Тетерівського лісгоспу знаходиться болото площею близько 50 га. Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ).Партію небезпечних відходів відправили з Києва до Румунії
Друга партія зібраних у столиці батарейок – близько 21 тонни, поїхала на переробку та утилізацію на завод GreenWEEE, що в Румунії.
Про це повідомили в КП «Київкомунсервіс».Бузок і магнолії: кияни масово прийшли у ботсад [Фото]
У перший день послаблення карантину, 11 травня, у Національному ботанічному саду імені М..Гришка був справжній наплив відвідувачів.Бузок і магнолії: сотні киян прийшли у ботсад [Фото]
У перший день послаблення карантину, 11 травня, у Національному ботанічному саду імені М..Гришка був справжній наплив відвідувачів.Бузок і магнолії: у перший день послаблення карантину сотні киян прийшли у ботсад [Фото]
У перший день послаблення карантину, 11 травня, у Національному ботанічному саду імені М..Гришка був справжній наплив відвідувачів.