Впродовж дня у столиці дощитиме. У КК «Київавтодор» повідомили, що на проблемних місцях дорожньої мережі столиці вже чергують гідрослужби.
Крім того, щодня робітники гідрослужби очищають зливостоки від сміття.
– До початку опадів наша техніка виїхала на проблемні місця. Зокрема, тунель біля станції метро «Дорогожичі», вул. Маккейна, зону біля станції метро «Лівобережна», вул. Брожка, – коментує пресслужба «Київавтодору». – Маємо 72 одиниці спецтранспорту і спецзасобів. В тому числі, мулососи, мотопомпи, гідромонітри, насосні станції.
У разі виявлення місць підтоплень на дорогах киянам треба звертатись до цілодобової диспетчерської за тел.: 284-74-19.
Розтрощив скутер і врізався в огорожу - нетверезого водія затримали у Києві
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей
Питання підготовки Києва до зими винесуть на розгляд РНБО - Свириденко
Кияни отримали січневі платіжки за тепло. У “Київтеплоенерго" пояснили ситуацію