Через дощ у столиці, гідротехнічна служба поїхала рятувати місто від підтоплення

Джерело

Впродовж дня у столиці дощитиме. У КК «Київавтодор» повідомили, що на проблемних місцях дорожньої мережі столиці вже чергують гідрослужби.

Крім того, щодня робітники гідрослужби очищають зливостоки від сміття.

– До початку опадів наша техніка виїхала на проблемні місця. Зокрема, тунель біля станції метро «Дорогожичі», вул. Маккейна, зону біля станції метро «Лівобережна», вул. Брожка, коментує пресслужба «Київавтодору». Маємо 72 одиниці спецтранспорту і спецзасобів. В тому числі, мулососи, мотопомпи, гідромонітри, насосні станції.

У разі виявлення місць підтоплень на дорогах киянам треба звертатись до цілодобової диспетчерської за тел.: 284-74-19.

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Схожі повідомлення