«У Києві не повинно бути жодного місця, де лежать купи неприбраного сміття. Це зовсім не личить європейському місту. Надзвичайна відповідальність усіх без винятку балансоутримувачів: керуючих компаній, ОСББ, ЖБК, комунальних і приватних підприємств. Вони повинні тримати міські території в ідеальному стані. Втім, на жаль, лише щодо сміття за квітень — понад 1,5 тис. приписів. При тому, що тривав місячник із благоустрою», — прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.
Також він зазначив, що окрім сміття, майже 800 приписів інспектори внесли щодо МАФів, тимчасових споруд та інших елементів благоустрою. 250 — щодо відсутності укладених договорів на вивезення сміття, понад 300 — за графіті на фасадах будинків, більше 100 — за неприбрану із дерев паразитуючу омелу.
Олексій Кулеба нагадав, що штраф за порушення благоустрою в місті невеликий: максимум 1700 грн для юридичних осіб та 1360 — для фізичних. Тому він висловив сподівання, що на державному рівні будуть ухвалені рішення щодо збільшення штрафних санкцій за порушення правил благоустрою найближчим часом.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
У Києві викрили чотирьох осіб, які утримували 11 людей у трудовому рабстві
У Києві спалахнула пожежа на Бессарабському ринку
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка
Уже 30 постраждалих через російську атаку у столиці