МОЗ повідомив про смерть вакцинованого у Вінницькій області

Джерело

У Вінницькій області після щеплення від коронавірусу помер 47-річний чоловік. У решти людей, які отримали щеплення з цього флакону вакцини, проблем зі здоров’ям не виявили.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

“2 липня о 18:02 зафіксовано смерть 47-річного чоловіка. Відповідна інформація надійшла до Державного експертного центру МОЗ України”, – заявили у міністерстві.

За даними МОЗ, щеплення чоловіку зробила мобільна бригада о 13:45. Протягом години після щеплення у нього не зафіксували побічних ефектів

“О 17:00 в пацієнта з’явились скарги на нудоту, втрата свідомості. Була відразу викликана екстрена медична допомога, яка провела реанімаційні заходи. На жаль, о 18:02 медики констатували смерть чоловіка”, – розповіли в МОЗ.

Новина доповнюється…

Схожі повідомлення