На Донбасі 26 серпня збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню. Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат і поранень немає.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
Зокрема, декілька пострілів зі стрілецької зброї пролунало біля Мар’їнки.
“Ворожі провокації не несли загрози нашим воїнам, тому українські захисники вогонь у відповідь не відкривали”, – зазначили у штабі ООС.
Від початку поточної доби, 27 серпня, у смугах відповідальності наших бойових бригад обстрілів з боку російсько-окупаційних військ не відмічено, на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша.
Нагадаємо, у командуванні ООС відзвітували за місяць перемир’я на Донбасі.
Також повідомлялося, що 25 серпня в зоні проведення ООС на вибуховому пристрої підірвалися двоє українських військовослужбовців.
Пізніше в командуванні ООС розповіли подробиці підриву військових та про їх стан.
УЗ запускає ретро-поїзди до Гайворона 27 та 28 червня - графік рейсів та де купити квитки
Виплати від держави 2026 - як постраждалому від обстрілів бізнесу отримати до 16 млн гривень
З корабля, що тоне, першими тікають щури: чому онколог покинула клініку Odrex одразу після смерті пацієнта
Атака на Запоріжжя - російський безпілотник вдарив по Вільнянську