Влада Нідерландів вирішила ввести двотижневу самоізоляцію для громадян, які повертаються з країн, де зафіксовано велику кількість випадків зараження коронавірусом. До їхнього числа входить і Україна.
Про це повідомляється на сайті МЗС Нідерландів.
Відповідні рекомендації МЗС Нідерландів підготувало по кожній країні. Україна входить до переліку держав, після повернення з яких двотижневий карантин є обов’язковим.
МЗС Нідерландів зазначає, що карантин обов’язковий, в тому числі для тих, у кого немає жодних симптомів COVID-19.
Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що шансів на те, що Україна потрапить в оновлений список країн “зеленої зони” ЄС зараз немає.
Відзначимо, для включення в цей список кількість хворих коронавірусом на 100 тис. в Україні має бути рівний або менш як 16 хворих на 100 тисяч. При цьому на сьогодні в самому ЄС середній показник 16,3, в Україні – 62,4.
Нагадаємо, з 1 липня в країни ЄС можуть вільно потрапити громадяни країн, які входять до “зеленого” списку; також дозволено в’їзд деяким категоріям громадян з країн, які не входять в цей список.
Eurosatory-2026. У Парижі 15 червня стартує одна з найбільших виставок озброєння
У російському гуково після атаки дронів горить нафтобаза – ASTRA
Іран розглядає можливість атаки на активи Ілона Маска на Близькому Сході - ЗМІ
Атака рф на сховище ЧАЕС - Сибіга відреагував на заяву 47 держав і ЄС