Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін вперше вийшов на роботу в Пентагон після ускладнень, пов’язаних з операцією по видаленню раку простати.
Про це заявив прес-секретар Пентагону генерал-майор Пет Райдер, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.
Райдер нагадав, що Остіна виписали з лікарні 15 січня.
“Він активно взаємодіяв з різними лідерами, включаючи Білий дім, Центральне командування США, голову об’єднаного командування, і, звичайно, підтримував регулярні контакти з Конгресом з цілої низки питань”, – розповів прессекретар Пентагону.
Що передувало
Нагадаємо, ще на початку січня у США розпочався скандал у зв’язку з тим, що голову Пентагону Ллойда Остіна таємно госпіталізували. Про це навіть не знав президент США Джо Байден.
Після цього частина республіканців, зокрема колишній президент Дональд Трамп, закликала звільнити Остіна з посади.
У відповідь Байден відмовився вдаватися до таких заходів.
З 15 січня Остін працював удома. За цей час він навіть очолив засідання Контактної групи з питань оборони України (формат “Рамштайн”).
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Американські військові навчали литовських стрільців за методикою, яку використовують для бійців ЗСУ
Рютте відповів, що Україна може отримати від саміту НАТО
Україна вже має детальний план реформ на тисячі сторінок для вступу до ЄС – Качка
Родина загиблої однорічної дитини вимагає оприлюднення відео після стрілянини поліції в Міссісіпі