Пандемія: в.о. президента Болівія – вилікувалася від COVID-19

 Джерело

КИЇВ. 28 липня. УНН. Виконуюча обов’язки президента Болівії Жанін Аньєс повідомила, що одужала від коронавірусу. Про це вона написала у себе в Twitter, передає УНН.

За її словами, вона вже повернулася до роботи. Аньєс подякувала всім за любов і підтримку під час хвороби.

“Мене виписали, і я повернулася до нормальної роботи”, — повідомила вона в Twitter.

Аньєс 10 липня заявила, що її тест на COVID-19 показав позитивний результат. Тоді вона сказала, що продовжить працювати, перебуваючи в самоізоляції. “Я буду перебувати на карантині два тижні до тих пір, поки мені не зроблять ще один аналіз для перевірки стану. Я відчуваю себе добре”, — додала вона тоді.

Раніше захворювання, що викликається коронавірусом, було підтверджено у міністра охорони здоров’я Болівії Ейді Рокі, міністра при президенті Єрко Нуньєса і міністра гірничорудної та металургійної промисловості Хорхе Оропеса. Нуньєс був госпіталізований, інші лікуються вдома.

У самій Болівії, за даними ВООЗ, 68 281 інфікований, з них 2 535 осіб — загинули.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *