Комендантська година діятиме в місті Кеноша (штат Вісконсін) до неділі в зв’язку з заворушеннями.
Про це на прес-конференції заявив окружний шериф Девід Бет.
“Ми плануємо, що комендантська година до неділі. Це може змінитися”, – сказав він.
Бет пояснив, що комендантська година розпочинатиметься з 19:00, ы не виключив, що такий захід буде діяти і після неділі.
Шеф поліції міста Деніел Міскініс зазначив, що в ніч на середу в Кеноші під час заворушень мали місце підпали, випадки вандалізму і мародерства.
Як повідомляє WTMJ-TV, під час протестів в ніч на середу, 26 серпня, були застрелені двоє людей. Поліція затримала підозрюваного 17-річного підлітка, якому пред’явлено звинувачення у вбивстві першого ступеня.
Нагадаємо, заворушення в Кеноші почалися, після того як 23 серпня поліцейський кілька разів вистрілив в спину афроамериканцю Джейкобу Блейку.
Як повідомлялося раніше, Блейк намагався розборонити двох посварених жінок, після чого в нього вистрілили поліцейські.
У місто були направлені підрозділи Національної гвардії штату Вісконсін, для розгону натовпу поліція застосувала сльозогінний газ.
ЄС шукає способи обмежити китайський експорт - ЗМІ
Через спеку у Франції закрили понад 800 шкіл та коледжів
ППО та справедливий мир у фокусі України на саміті G7 - ОП
США будують військову інфраструктуру в Латвії на тлі побоювань щодо можливої атаки рф