Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент РФ Володимир Путін провели телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію на Донбасі.
Про це повідомляє прес-служба уряду Німеччини.
Зокрема, вони обговорили реалізацію мінських угод. Співрозмовники також обговорили, як боротися з ембарго на поставки зброї до Ірану і поточною ситуацією в Лівії.
Нагадаємо, у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі у вівторок, 14 липня, незаконні збройні формування Російської Федерації 18 разів порушили режим припинення вогню.
Зазначимо, в результаті обстрілу окупантів 13 липня троє українських військових були вбиті, ще двоє – поранені.
США висловили засмучення з приводу загибелі українського військового медика на Донбасі і засудили безперервну російську агресію.
Також Британія глибоко засмучена втратами серед українських військових на Донбасі на цьому тижні.
"ЄС" закликала світ відреагувати на удар по Лаврі та Арсеналу
Лула закликав Трампа не втручатися у президентські вибори в Бразилії
URC 2026: донори вже почали оголошувати про допомогу Україні
Каллас звинуватила Китай у підготовці солдатів РФ для війни проти України