Російська Федерація по відношенню до ситуації в Білорусі поводиться більш стримано, ніж Європа і США. При цьому Москві небайдужі події в сусідній країні.
Про це в інтерв’ю “Росія 24” розповів президент Росії Володимир Путін.
“На мій погляд, ми ведемо себе більш стримано і нейтрально по відношенню до подій в Білорусі, ніж багато інші країни – європейські та американські. Ті ж самі США. Але нам, безумовно, байдуже, що там відбувається. Це, може бути, найближча до нас країна. І етнічно, і в мовному плані, культурному, духовному… Найтісніший кооперація в промисловості”, – заявив Путін.
На його думку, на процеси у Білорусі хочуть впливати ззовні заради певних політичних інтересів. Він також підкреслив, що білоруські силовики теж ведуть себе стримано по відношенню до протестувальників.
Нагадаємо, раніше Путін заявив, що російська сторона вже підготувала резерв з силовиків, які можуть бути спрямовані в Білорусь в разі загострення ситуації.
До цього білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що готовий до діалогу з опозицією і назвав умову.
Каллас звинуватила Китай у підготовці солдатів РФ для війни проти України
Макрон: європейці мають бути за столом перемовин щодо завершення війни в Україні
Сибіга назвав позбавлення Зеленського ордена Білого орла "стратегічною помилкою" і поверне свою нагороду Польщі
Ексглава МЗС Польщі заявив про поразку Навроцького у конфлікті з Зеленським