Позачергове засідання гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи завершилося. Головною темою переговорів було розблокування роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) у Донецькій та Луганській областях.
Про це повідомляє прес-служба української делегації в ТКГ.
Як розповіли в українській делегації, сьогодні сторони узгодили технічні деталі щодо розблокування Росією роботи КПВВ “Золоте” та “Щастя”. Робота у цьому напрямку триває.
“На жаль, попри пропозицію української делегації, представників ОБСЄ, МЗС Франції та ФРН, провести засідання політичної та безпекової підгруп російська сторона відмовилася”, – додали в українській делегації.
Чергове засідання ТКГ, як зазначає українська сторона, планується на 24-25 листопада.
Нагадаємо, сьогодні Україна скликала позачергове засідання ТКГ, щоб обговорити питання розблокування роботи КПВВ на Донбасі. Засідання тривало з 14:00 дня.
Також РБК-Україна писало, що США закликали Росію негайно відновити роботу всіх КПВВ на Донбасі.
До цього з подібною заявою виступило посольство Британії в Україні, а також до Росії зверталися міністерства закордонних справ Німеччини та Франції.
росія розганяє фейки про Україну та Польщу через мережу "Матрьошка" - ЦПД
Зеленський заявив про готовність говорити із Сі Цзіньпіном заради завершення війни
Британія до кінця року передасть Україні 150 тис. дронів та понад 350 ракет ППО та радарів
На "Рамштайні" анонсували близько 4 млрд доларів допомоги Україні - Федоров