У Києві перевіряють дотримання закладами освіти визначених регламентів їх роботи та протиепідемічних заходів.
Там, де виявляють хворих дітей чи педагогів, – класи або школи відправляють на дистанційне навчання. Про це мер Києва Віталій Кличко.
Він повідомив, що на сьогодні п’ять шкіл закриті на карантин через випадки захворювання серед вчителів. По одній школі в Голосіївському, Дарницькому, Оболонському, Печерському і Солом’янському районах столиці.
– У 122 школах перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 328 класів, де є хворі учні. Всього хворих на коронавірус школярів у столиці – 267. Та 127 педагогів, – повідомив Віталій Кличко.
Він зазначив, що в дошкільних закладах міста, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 15 груп. Один садок закритий на карантин. Наповненість дітей у дитячих садках сьогодні – приблизно 50 відсотків.
Ольга Косова
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
У Києві з вікна багатоповерхівки викинули собаку - поліція розпочала провадження
Удар рф по Україні забрав життя 11 людей, пожежі у Лаврі та Мистецькому арсеналі ліквідували - Зеленський
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша
У Києві затримали організатора нарковечірок - у нього вдома знайшли 2,5 кг наркотиків та психотропів "на будь-який смак"