Завтра, 16 липня, фракція “Слуга народу” на засіданні з президентом Володимиром Зеленським проведе праймеріз для визначення єдиного кандидата в мери Києва. Наразі партія має 5 претендентів.
Про це в коментарі РБК-Україна повідомила заступник керівника фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.
За словами Кравчук, про намір висуватися на вибори мера Києва заявив народний депутат Дмитро Гурін, який став п’ятим претендентом.
У політичній силі сподіваються, що вже у четвер ім’я кандидата в мери столиці від “Слуги народу” буде відомо.
“Дуже вірогідно, що в четвер вже буде ясність. Звичайно, ми очікуємо президента на засіданні фракції. Буде презентація коротких програм кандидатів. Буде і голосування”, – заявила нардеп.
Нагадаємо, раніше в “Слузі народу” очікували, що основний кандидат в мери Києва буде відомий вже до кінця червня.
Також планувалося, що участь у відборі кандидата від СН в мери Києва візьме Зеленський та представники Офісу президента.
Україна відкриває ринок рекрутингу: до 30–50% посад штурмовиків та піхотинців хочуть заповнити іноземцями
Порошенко відмовився від ордену Білого Орла, але закликав терміново врегулювати кризу між Україною та Польщею
"Маховик ненависті". Буданов розкритикував Навроцького та відмовився від Золотого офіцерського хреста
Президент Чехії Павел позивається проти прем’єр-міністра Бабіша