У національному комплексі «Експоцентр України» пройшла ХХХІІ міжнародна агропромислова виставка «Агро-2020».
У цьому широкомасштабному заході брали участь компанії з різних країн: Німеччини, Польщі, Латвії, Литви, Румунії, Білорусі, Туреччини, Індії.
Також були представлені тематичні павільйони виробників із США, Канади, Італії та Китаю.

Під час агровиставки був проведений конкурс у номінації: «За вагомий внесок у розробку та впровадження новітньої техніки і технологій для сучасного сільськогосподарського виробництва».
За результатами конкурсу золотою медаллю нагородили доктора технічних наук, професора Ларису Баль-Прилипко.
– Лариса Вацлавівна багато років працює у Національному університеті біоресурсів та природокористування. Вона – декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, визнаний науковець у переробних галузях сільськогосподарської продукції, – розповіла Наталія Голембовська, доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів.

«Агро-2020» – найбільша сільськогосподарська виставка в Україні та Східній Європі. Вона надає можливість для співпраці з країнами-лідерами у глобальному агросекторі, вважається унікальною платформою для діалогу між приватним бізнесом і урядом, асоціаціями та іноземними представництвами.
Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей
У Києві обмежать рух вантажівок через спеку понад +28°С
Не вніс в декларацію 9,6 млн грн - заступнику директора Київзеленбуду повідомили про підозру