КИЇВ. 9 вересня. УНН. Президент США Дональд Трамп 9 вересня офіційно оголосить про скорочення військової присутності Штатів на території Іраку. Про це йдеться на сайті преспулу Білого дому з посиланням на високопоставленого чиновника з адміністрації США, передає УНН.
“Чиновник сказав, що завтра (9 вересня) очікується оголошення про подальше виведення військ з Іраку, а в найближчі дні — ще одне оголошення по Афганістану”, — уточнюється в повідомленні.
Трамп неодноразово раніше заявляв про намір скоротити кількість збройних сил, задіяних на Близькому Сході. На початку серпня він вказав, що до листопада чисельність американського контингенту в Афганістані скоротиться з 8 тис. до 4-5 тис. військових. Наприкінці серпня президент додав, що США планують скоротити кількість своїх збройних сил в Іраку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іран видав ордер на арешт Трампа і просить Інтерпол допомогти
У 2018 році США зменшили контингент збройних сил, задіяних в сирійському конфлікті. Як пізніше пояснював Трамп, боротися з “Ісламською державою” (ІД) прийшов час “іншим країнам”.
В Угорщині антикорупційне відомство вимагає розслідувати зловживання топпосадовців з оточення Орбана
"Слава Ісусу" – Венс відреагував на позитивні коментарі Папи Лева щодо угоди між США та Іраном
Україна зараз перебуває у кращій позиції, ніж раніше - прем’єр Норвегії
Європа не може ефективно переозброїтися без України – прем’єрка Данії