КИЇВ. 27 серпня. УНН. У Києві в районі Майдану Незалежності через аварію на електромережі знеструмлено частину ТЦ “Глобус” та фонтани. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу КМДА.
“Через аварію на електромережі в районі Майдану Незалежності, знеструмлено “Великий” та “Малі” фонтани, частину ТЦ “Глобус” та прилеглі житлові будинки. Орієнтовний термін відновлення електропостачання – 20:00 27 серпня”, – сказано у повідомленні.
Уточнюється, що водограї на Майдані Незалежності запрацюють після відновлення електропостачання.
Нагадаємо, через дощі та вітер на ранок 26 серпня було знеструмлено 139 населених пунктів у чотирьох областях України.
росія атакувала Україну 70 ракетами та 611 дронами: результати роботи ППО
росія атакувала Успенський собор Києво-Печерської лаври під час обстрілу - ПЦУ оприлюднила фото
росія фейками намагається зняти з себе відповідальність за удар по Києву - ЦПД
Нічна атака рф на Київ пошкодила будівлю Антикорупційного суду