У Києві повернули тепло у 400 будинків після того, як атака рф 12 лютого залишила без опалення 2600 жител, повідомив у суботу мер столиці Віталій Кличко у Telegram, пише УНН.
У 400 столичних будинків повернули опалення. Комунальники працюють, щоб відновити теплопостачання в інші багатоповерхівки, які опинилися без тепла внаслідок атаки ворога на інфраструктуру Києва 12 лютого
Тоді, нагадав мер, без опалення опинилися 2600 житлових будинків.
Доповнення
Як повідомляв Кличко, 12 лютого у Києві близько 3700 будинків залишаються без тепла внаслідок атак рф, цифра потроїлася після нічного російського удару. Це багатоповерхівки як на лівому, так і на правому берегах міста. Зокрема, в Деснянському, Дніпровському, Печерському та Соломʼянському районах.
Окремо понад 1100 багатоповерхівок у Деснянському та Дарницькому районах після минулих обстрілів залишалися теж без тепла. “Туди, через критичні пошкодження Дарницької ТЕЦ, подати теплоносій наразі неможливо”, зазначав Кличко.
Питання підготовки Києва до зими винесуть на розгляд РНБО - Свириденко
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
Відключення світла на лівому березі Києва 25 червня скасовані - ДТЕК
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка