У Києві п’яна жінка вбила співмешканця

Джерело

У будинку на проспекті Науки, жінка вбила свого цивільного чоловіка. Про це повідомили у відділі комунікації поліції.

Як з’ясувалось, мешканці будинку  почули крики сусідів по допомогу та прохання викликати лікарів, тому що в одній із квартир перебуває поранений чоловік.

Вдень жінка зі своїм співмешканцем у квартирі вживали алкогольні напої. Під час відпочинку між ними виник конфлікт, у ході якого власниця помешкання схопила зі столу ніж і вдарила ним цивільного чоловіка у живіт. Потерпілий від отриманої травми помер, а ми у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали 53-річну мешканку Києва,– розповідає  начальник Голосіївського управління поліції Владислав Іщенко.

За скоєне їй загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Вікторія Гребінь

Схожі повідомлення