У будинку на проспекті Науки, жінка вбила свого цивільного чоловіка. Про це повідомили у відділі комунікації поліції.
Як з’ясувалось, мешканці будинку почули крики сусідів по допомогу та прохання викликати лікарів, тому що в одній із квартир перебуває поранений чоловік.
–Вдень жінка зі своїм співмешканцем у квартирі вживали алкогольні напої. Під час відпочинку між ними виник конфлікт, у ході якого власниця помешкання схопила зі столу ніж і вдарила ним цивільного чоловіка у живіт. Потерпілий від отриманої травми помер, а ми у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали 53-річну мешканку Києва,– розповідає начальник Голосіївського управління поліції Владислав Іщенко.
За скоєне їй загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Вікторія Гребінь
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
Кияни отримали січневі платіжки за тепло. У “Київтеплоенерго" пояснили ситуацію
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей