Сьогодні у Києві під час перевірки спіймали нелегального перевізника, який самовільно вигадав та почав працювати на маршруті 546-к.
До Департаменту транспортної інфраструктури надійшла скарга про появу незрозумілого маршруту, що курсує від Виставкового центру до вул. Ю. Смолича. Сьогодні співробітники Департаменту, разом із Службою перевезень, Патрульною поліцією Києва та Укртрансбезпекою, виїхали на позачергову перевірку і спіймали нелегала. У нього не було необхідних для перевезення пасажирів документів.
– На порушників склали протоколи про притягнення водіїв та власника автобусів до відповідальності. Він мусить сплатити штраф від 17 до 34 тисяч грн (за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суму штрафу визначить суд), – повідомляє пресслужба Департаменту транспортної інфраструктури столиці. – Департамент постійно проводить перевірки приватних перевізників. Лише протягом серпня 2020 року провели 28 перевірок щодо дотримання перевізниками умов договорів. За їх результатами складено 7 актів.
У Департаменті наголосили, що влада столиці й надалі буде проводити спільні перевірки стану пасажирських перевезень у Києві та, у разі виявлення повторних порушень, буде застосовувати до порушників максимально жорсткі заходи впливу.
Катерина Новосвітня
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня
росія вдарила по Успенському собору Києво-Печерської лаври - ексклюзивне відео
У Лаврі загасили пожежу на даху храму після атаки рф, до ліквідації наслідків у Києві залучено авіацію - МВС
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому