Президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову. Під час нього боку “дали негативну оцінку” заявам Києва щодо перегляду мінських угод.
Про це повідомляє прес-служба Кремля.
“Підтверджена безальтернативність мінських угод як єдиної основи для врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту”, – йдеться в повідомленні.
При цьому наголошується, що в даному контексті сторони відзначили “важливість повної і безумовної реалізації Комплексу заходів” та рішень, прийнятих на самітах “нормандського квартету”.
Відзначимо, що в заяві уряду Німеччини по даній бесіді такого висловлювання Ангели Меркель не було.
Нагадаємо, представник Донецька в ТКГ Денис Казанський не бачить ніякого прогресу в реалізації мінських угод.
Крім того, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив про нелегкі переговори в “нормандському форматі”.
Фінського євродепутата звинуватили в расистських висловлюваннях після голосування щодо центрів депортації
ЄС 15 червня відкриває перший кластер переговорів про вступ України та Молдови - глава Єврокомісії
США та Іран підписали угоду про припинення вогню, але Трамп пригрозив новими ударами
"На всі наші пропозиції ми не отримали від росіян жодної чіткої відповіді" - Зеленський після чергового ракетного удару рф