У столиці з 1 вересня запрацюють кілька 3D-лабораторій у школах Шевченківського району. Їх відкриють в гімназії №172 «Нивки», Технічному ліцеї, школі І-ІІІ ступенів № 199.
Ці три загальноосвітніх заклади отримали інноваційну техніку для обладнання комплексних 3D-лабораторій. На базі лабораторій буде організована проєктна та дослідницька діяльність.
-Сучасний світ вимагає від людини максимальної адаптивності у зв’язку з новими цифровими викликами. Тому, сьогодні ми інвестуємо, в першу чергу, в інтелект дитини, формуючи в неї компетентну особистість, готуючи до професій майбутнього. Мета створення лабораторій – це розвиток в учнях сучасних конкурентоспроможних навичок: від інженерного моделювання, винахідницького конструювання до виготовлення продукту, – прокоментував голова Шевченківського району Олег Гаряга.
Катерина Новосвітня
Тижні благоустрою історичних пам'яток стартували у Києві - фоторепортаж з місця подій
10-й КиївПрайд Марш відбувся в центрі столиці - противники зібрались без сутичок
Відключення світла на лівому березі Києва 25 червня скасовані - ДТЕК
У Києві підняли прапор кримських татар з нагоди Дня стягу - фоторепортаж