Станом на 14:07 у лікарні “Охматдит” наразі 16 постраждалих через масовану атаку рф ,зокрема і 7 дітей, повідомив мер міста Віталій Кличко, передає УНН.
“У лікарні Охматдит наразі 16 постраждалих. Семеро з них – діти. 15 постраждалих госпіталізували”, – написав Кличко у Telegram.
Раніше повідомлялось, що у Києві зі зруйнованого росією корпусу “Охматдиту” 5 дітей вивезли на перегоспіталізацию.
10-й КиївПрайд Марш відбувся в центрі столиці - противники зібрались без сутичок
росія атакувала Україну 70 ракетами та 611 дронами: результати роботи ППО
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги