Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що в Україні запускають дослідження рівня колективного імунітету від COVID-19. До нього залучать близько 10 тисяч українців.
Про це Віктор Ляшко розповів під час брифінгу.
“Сероепідеміологічне дослідження в Україні проводиться за ініціативою апарату РНБО. До вибірки залучать 10 тисяч українців, у них буде забрана кров. В крові буде досліджено наявність імуноглобуліну G до вірусу SARS-CoV-2”, – сказав Ляшко.
Новина доповнюється…
Понад 3 500 військових та ВПО отримають житлову підтримку на 140 млн євро - Кулеба
рф системно б'є по АЗС Сумщини для ускладнення логістики в регіоні - ОВА
У Рівному під час пожежі в багатоповерхівці загинув 10-річний хлопчик
Удар рф по депо у Конотопі вбив залізничницю та поранив чотирьох, рух поїздів продовжується