КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Українська збiрна зі спортивної гімнастики здобула шість нагород у перший день етапу Кубка світового виклику FIG, що проходить в угорському місті Сомбатхней. Про це інформує НОК України, передає УНН.
Діана Варінська святкувала перемогу у вправах на брусах. Анастасія Мотак і Ангеліна Радівілова показали другий і третій результат відповідно в опорному стрибку.
Так само двоє представників України Ігор Радівілов (“срібло”) і Євген Юденков зійшли на п’єдестал у вправах на кільцях. Петро Пахнюк став бронзовим призером у вільних вправах.
Нагадаємо, що українська гімнастка тріумфувала на Кубку Дерюгіної у багатоборстві.
Фехтувальниця Харлан стала мамою і вперше показала фото доньки
Україна здобула історичну перемогу над Бразилією у волейбольній Лізі націй-2026
У 39 років помер ексфутболіст “Ворскли”, “Волині” та “Металіста” В'ячеслав Шарпар
Визначився суперник київського Динамо по першому раунду кваліфікації Ліги Європи 2026/2027