Сьогодні, 22 березня, близько 5 ранку мобільні підрозділи Збройних Сил України в районі Нової Водолаги, що на Харківщині збили крилату ракету окупантів.
Цю радісну звістку повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.
Він також додав, що Збройні Сили України тримають позиції, хоч ворог і робить спроби просунутися в сторону Харкова. Проте безуспішно.
«Серед чергових перемог наших Збройних Сил України — трофеї під час боїв з росіянами на околицях Ізюма. Українська армія знищила колону окупантів, ті просто втекли з поля бою, покинувши техніку», — каже Синєгубов.
Зазначимо, український уряд продовжує домовлятися з рф про евакуацію мирного населення Харкова та інших найнебезпечніших міст через воєнні дії.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»
На столичному Печерську сталась смертельна ДТП
У Києві затримали організатора нарковечірок - у нього вдома знайшли 2,5 кг наркотиків та психотропів "на будь-який смак"
Bolt назавжди заблокував акаунт водія після смертельної ДТП у Києві, а також змінила ще низку правил
У ніч масштабної атаки на столицю у Перинатальному центрі народилося четверо малюків