В Офісі президента сьогодні, 7 жовтня, пройшло установче засідання робочої групи щодо російського газопроводу “Північний потік-2”. Засідання провів керівник ОП Андрій Єрмак.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу ОП.
Робоча група була утворена президентом Володимиром Зеленським. Її завдання – напрацювати пропозиції щодо заходів із запобігання та мінімізації негативних наслідків для України від “Північного потоку-2” та інших газопроводів, що оминають Україну.
На сьогоднішньому засіданні учасники робочої групи обговорили виклики, що постають перед Україною на нинішньому етапі. Також обговорили алгоритм дій на найближчу перспективу.
Путін цинічно анонсував нові удари по цивільній інфраструктурі України
Порошенко обговорив з послом Туреччини безпекову ситуацію у Чорноморському регіоні
В Італії розпочали розслідування щодо ізраїльського міністра Бен-Гвіра через затримання активістів флотилії Гази
Мелоні заявила, що ЄС має знайти посланця для переговорів з росією