За минулу добу в Україні захворіли коронавірусом ще 967 людей. Найбільше нових випадків в Києві, Харківській та Донецькій областях.
Про це повідомляє прес-служба МОЗ.
За добу госпіталізували 585 осіб, померли 50 людей, а одужали 2 312 пацієнтів. За вчора найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (207), Харківській (68), Донецькій (61), Київській (54) та Дніпропетровській (50) областях.
Також вчора протестували методом ПЛР – 25 888 осіб, методом ІФА – 9 342 особи, експрес-тестами – 15 969 осіб.
За весь час пандемії в Україні захворіли 2 228 192 особи, одужали 2 147 972 особи, а померли 51 952 пацієнти.
Новина доповнюється…
Європа має й надалі підтримувати Україну, щоб зберегти її оборону – заступник голови Пентагону
Слідча комісія ООН заявила про продовження ізраїльського геноциду палестинців у Газі
У Криму поглиблюється паливна та логістична криза через удари по російській нафтопереробці - Зеленський
Зеленський запровадив санкції проти пропагандистів РФ