У Києві повідомили про замінування станції метро “Золоті ворота”. Інформація про мінування станції метро “Хрещатик” не підтвердилась.
Про це повідомляє прес-служба київського метрополітену.
Станцію “Хрещатик” та пересадочний вузол оглянуто. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Станція працює у звичайному режимі, повідомили в КМДА.
У київському метрополітені повідомили, що станцію “Золоті ворота” та пересадочний вузол зачинено на вхід та вихід у зв’язку з анонімним дзвінком про мінування.
Інформація про відкриття буде опублікована одразу після завершення перевірки.
Зазначимо, сьогодні об 11 годині дня повідомили про мінування станції метро “Хрещатик”.
Новина доповнюється…
Коли дитині потрібна допомога дитячого психолога і як обрати спеціаліста
Комітет Ради розкритикував звіт БЕБ: депутати вказали на маніпуляції, помилки та відсутність результатів
У центрі Дніпра сталася стрілянина та масова бійка - поліція почала слідство
У Севастополі заявили про перебої з пальним - "бензовози не доїхали"