8 березня у центрі Києва проходить марш жінок, присвячений Міжнародному жіночому дню. У зв’язку з цим кілька вулиць перекрили. Учасниці вимагають ратифікувати в Україні Стамбульську конвенцію про боротьбу з насильством щодо жінок.
Про це з місця подій повідомляє кореспондент “Прямого”.
На акцію зібралися кілька сотень людей, марш стартував з Михайлівської площі. Учасники вимагають ратифікувати Стамбульську конвенцію про боротьбу з насильством щодо жінок, а також скандують феміністський слоган “Моє тіло – моє діло”.
На акції також є прапори ЛГБТ-спільноти. Напроти цього мітингу провела свою акцію консервативна організація “Традиція і порядок”. Сутичок не було, між учасниками був кордон правоохоронців
Марш жінок проходить центральними вулицями Києва за маршрутом вулиця Михайлівська – вулиця Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Поштова площа. На даний момент перекрито Володимирський узвіз від Європейської площі до Поштової площі в обох напрямках, а також сама Поштова площа.
лавров хоче "ясності" після заяви Рубіо про відсутність угоди на Алясці
Румунія піднімала гелікоптер через атаку рф на Україну поблизу кордону
"У вас не буде країни" – Трамп пригрозив іранській делегації під час переговорів у Швейцарії
Європа має готуватися до нових атак через відчай путіна - Андрюс Кубілюс