КИЇВ. 29 січня. УНН. Необхідно реально оцінювати вагу зустрічей радників лідерів “нормандської четвірки”. Про це заявив голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, коментуючи нещодавні зустрічі радників, передає УНН.
Цитата:
“Зустрічі радників важливі, але вони не є такими, що приймають рішення. Рішення, які торкаються врегулювання ситуації на Донбасі і загалом в Україні, приймають на вищому рівні, а радники збираються для того, щоб підготувати засідання цього вищого рівня, тобто глав урядів і держав. Тому, треба просто реально підходити до ситуації – недооцінювати не можна і переоцінювати не треба. Поки що, нема головної домовленості – чи буде така зустріч на вищому рівні, чи не буде, і який порядок денний – ми також не знаємо”, – сказав Кравчук.
Він додав, що “такі зустрічі можуть відбуватись, їх не треба уникати і не треба нехтувати, але треба реально оцінювати їх вагу”.
Що було раніше
Радники лідерів “нормандської четвірки” – України, Росії, Німеччини та Франції – зустрічались двічі протягом поточного місяця, 12 та 27 січня відповідно.
На останніх переговорах сторони обговорили кроки, які могли б активізувати процес встановлення миру на Донбасі.
Сторони домовилися продовжити консультації на наступних зустрічах на рівні радників.
"Поверну Польщі Командорський хрест". Сибіга відреагував на скандальне рішення Навроцького
Чому влада покриває Проніна, який фігурує у справі про фортифікації – аналіз ЗМІ
Голова Євроради Кошта зв'язувався з кремлем для залучення путіна до переговорів - Bloomberg