8 березня у Києві: українські жінки вимагають ратифікувати Стамбульську конвенцію

 Джерело

8 березня у центрі Києва проходить марш жінок, присвячений Міжнародному жіночому дню. У зв’язку з цим кілька вулиць перекрили. Учасниці вимагають ратифікувати в Україні Стамбульську конвенцію про боротьбу з насильством щодо жінок.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент “Прямого”.

На акцію зібралися кілька сотень людей, марш стартував з Михайлівської площі. Учасники вимагають ратифікувати Стамбульську конвенцію про боротьбу з насильством щодо жінок, а також скандують феміністський слоган “Моє тіло – моє діло”.

На акції також є прапори ЛГБТ-спільноти. Напроти цього мітингу провела свою акцію консервативна організація “Традиція і порядок”. Сутичок не було, між учасниками був кордон правоохоронців

Марш жінок проходить центральними вулицями Києва за маршрутом вулиця Михайлівська – вулиця Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Поштова площа. На даний момент перекрито Володимирський узвіз від Європейської площі до Поштової площі в обох напрямках, а також сама Поштова площа.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *